Říjen 2010

Vanessa navštíví s rodinou Izrael

31. října 2010 v 10:11 | Lily |  - - - - News
Francouzská zpěvačka a herečka Vanessa Paradis byla pozvána, aby navštívila Izrael.

Návštěva by měla proběhnout 8. února 2011.

S Vanessou přijede i celá její rodina, Johnny s dcerou a synem.


Hlavní důvod návštěvy je podpis smlouvy Vanessy s Ópera de Tel Aviv. Ten by měl proběhnout 10. února 2011.

Dále zdroj ujišťuje, že pár čeká setkání s prezidentem Shimonem Peresem během jejich návštěvy Izraele.

Vanessa & Matthieu Chedid

27. října 2010 v 17:30 | Toxique |  - - - - Photoshoots
Fotky Vanessy a -M-

-M- Concert, Au Zénith, Paris

26. října 2010 v 16:26 | Lily |  - - - - Work: Music
Dne 10. června 2010 měl v Paříži koncert francouzský zpěvák Mathieu Chedid. Jako host na něm vystoupila (nebo spoluúčinkovala) právě Vanessa Paradis. Kromě toho že se znají dlouho a jsou blízcí přátelé - Mathieu také hraje na kytaru a zpívá ve Vanessiné kapele.

2010_06_10_006.jpg

Mathieu měl na sobě opravdu originální paruku - bizardní kostýmy a paruky nosíval skoro při každém vystoupení, ve Francii je tím známý. Je to zpěvák, který už byl oceněn velkou spoustou ocenění, jak za svoje pěvecké a hudební výkony, tak i třeba za nejlepší originální soundtrack.

Další fotky Vanessy a -M- z koncertu:

2010_06_10_001.jpg

2010_06_10_002.jpg

2010_06_10_003.jpg

2010_06_10_004.jpg

2010_06_10_005.jpg

2010_06_10_007.jpg

2010_06_10_008.jpg

2010_06_10_006.jpg

Nový projekt - "Dubai Flamingos"

25. října 2010 v 12:06 | Lily |  - - - - Work: Movies
Podle Allocine.fr se by se Vanessa měla podílet na novém filmu Dubai Flamingos.
Bude v režii Delphine Kreuter.

O filmu:

One day in Dubai, a woman disappears. Or maybe not.
Her husband went in search of her, and met a strange young girl in mourning. They begin a journey together on the Emirates' roads, between city and desert, following steps where dreams and reality are merging.


http://3.bp.blogspot.com/_NlVMrTPPdgA/TH7JbZ-JM3I/AAAAAAAAC14/BZtU3rnLZQQ/s1600/dubaiflamingo2.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_NlVMrTPPdgA/TH7JazuWPsI/AAAAAAAAC1w/HG6OoSnm0xY/s1600/dubaiflamingo.jpg

Vanessa Paradis: "Okamžitě jsem věděla, že Johnny je ten pravý"

24. října 2010 v 15:46 | Lily |  - - - - Magazines
Jméno si udělala už ve čtrnácti letech jako zpěvačka, od sedmnácti pak hrála s největšími francouzskými esy, a když jí bylo pětadvacet, zamiloval se do ní hollywoodský Adonis Johnny Depp. Dala mu dvě děti a jsou stále spolu. Víc Vanessa Paradisová ke štěstí nepotřebuje.


Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Teď, po několikaleté přestávce, kdy se převážně věnovala jejich dnes už jedenáctileté Lily-Rose a osmiletému Jackovi, natočila velice povedenou francouzskou komedii (K)lamač srdcí. Všem tak ukázala, že je pořád i špičkovou herečkou.

"Než jsem měla Johnnyho a děti, byla jsem sice úspěšná, ale necítila jsem se šťastná. Neměla jsem se s kým podělit o všechny zážitky, které jsem jako zpěvačka, modelka i herečka prožívala. Pak jsme se našli s Johnnym. Okamžitě jsem věděla, že je ten pravý, a on cítil totéž. Když se nám po roce narodila dcera a později syn, vystačili jsme si už sami," zpovídá se dnes sedmatřicetiletá Vanessa.


Svého partnera miluje stejně jako před dvanácti lety. "Dělám vše pro to, aby se cítil dobře. Když přijde domů, má připravené teplé jídlo, ráda mu uchystám i lázeň. Dbám na to, aby měl na košilích všechny knoflíky, starám se o něj, když mu není dobře. Hrozně mě to baví a dělá mi to radost. Nesmím to ale přehánět, abych ho tou láskou nezadusila," dodává.


S Johnnym se dobrovolně vzdali života, který většinou vedou slavné dvojice ze šoubyznysu, straní se večírků i premiér, červený koberec Vanessu nepřitahuje. "Spíš mi trochu nahání strach. Se svými 160 centimetry se na něm cítím ještě drobnější a menší, než jsem. Nejlépe se cítím doma. Společné chvíle trávíme na naší farmě nebo na zapomenutém ostrůvku, kde nemáme žádné slavné sousedy, žijeme jen pro sebe. O našem soukromí se ale nerada s někým dělím. V tomhle světě plném dramat a hororů někdy zapomínáme, že věci mohou být ještě krásné," říká světa znalá Vanessa.
Od čtrnácti, kdy se prosadila svým hitem Joe Le Taxi, se kterým tehdy v hitparádě porazila i Maddonu, si kariéru zpěvačky budovala velice cílevědomě. Na svém kontě má řadu slavných singlů a několik úspěšných alb, zatím poslední - Divinidylle - vydala v roce 2007. Po něm následovalo i další úspěšné turné a dnes už jí důstojné místo ve francouzské popové hudbě nikdo nevezme.

"V hudební kariéře mi nesmírně pomohl Johnny. Dodal mi kuráž, která mi chyběla. Když jsme se poznali, ještě jsem neuměla hrát na kytaru. Johnny nejenže mi hned jednu koupil, ale měl i trpělivost naučit mě hrát. Udělal můj život daleko jednodušší. Ráda bych mu to oplatila, ale v tomto směru mě potřebuje daleko méně než já jeho. Je prostě výjimečný. Všechno umí lépe než já. Já, jak už jsem řekla, jsem jen lepší kuchařka a hospodyně," dodává s úsměvem, při kterém je vidět mezera mezi předními zuby, pro kterou ji mnohé krásky často kritizují.


Klikněte pro zobrazení původního obrázku


"Hlavní je, že nevadí ani mně, ani Johnnymu. Tvrdí, že právě v nedokonalosti je ta pravá krása. Ve Francii mi to nikdy nevadilo a já jsem Francouzka tělem i duší a moji krajané to vědí. Jsme tu prostě jiní než v Americe," říká Vanessa, kterou si pro francouzský šarm opakovaně jako tvář proslulé firmy Chanel vybírá špičkový návrhář Karl Lagerfeld.

Jak Vanessa opakuje, Johnny je pro ni něco jako skála, o kterou se vždycky může opřít. A i když je jejich práce od sebe často odvádí, snaží se organizovat čas tak, aby mohli být co nejvíce spolu. "To je pro vztah stejně důležité jako láska, respekt a trpělivost. Oba máme rádi staré filmy, a tak spoustu večerů trávíme při promítání snímků s Bogartem, Bacallovou, Jeanem Gabinem či Alainem Delonem, ale nejvíc jsme s dětmi. A jestli se vezmeme? To nemám ponětí. Nejsem ani pro, ani proti. Ale myslím si, že dokud jsme ve vztahu šťastni, není důvod to měnit," míní Vanessa.
Zpívat a hrát chtěla od malička. Narodila se nedaleko Paříže rodičům Andrému a Corinne. Díky strýci herci a milovníku hudby Didieru Pinovi byla v neustálém kontaktu s uměleckou Paříží. Ve čtyřech letech už chodila na hodiny tance, o tři roky později poprvé vystupovala v televizi a usmyslela si, že se pokusí prorazit v šoubyznysu. Dokázala to. "Byla jsem odhodlaná udělat pro to vše, ale ve čtrnácti jsem jistě nebyla dostatečně vyzrálá. Byla jsem ale silná a hrdá. A i když jsem lidi ze šoubyznysu mnohdy nenáviděla, jsem ráda, že jsem tyto těžké roky prožila. Dnes mám všechno, co jsem si kdy mohla přát."


novinky.cz, obrázky moje


Jsou potvrzeny koncerty v lednu 2011

23. října 2010 v 11:02 | Lily |  - - - - Work: Music
Podle dohody s Folies Bergere v Paříži, by mělo být už domluveno, že Vanessa uspořádá koncety, ve dnech 24. a 30. ledna 2011.

http://gallery.vanessaparadispics.com/albums/images/work/music/2010_summeracoustictour/2010_06_29_casinodeparis/2010_06_29_001.jpg

Lily-Rose & Jack Depp - Secret children

21. října 2010 v 9:06 | Toxique |  Vanessa & Family
Johnny s Vanessou jsou známí tím, že svoje dvě děti vychovávají tak, aby se na nich co nejméně odrážela popularita jejich rodičů. Zatímco jiné celebrity se fotí s dětmi rády, Depparadis se je před fotografy snaží skrývat a chránit jejich soukromí.

Odmítli prodat jejich prvorozené fotky do časopisů. Žijí v malé vesničce v jižní Francii, kde mají klid. Mají svůj vlastní ostrov v Karibiku, kam můžou jezdit na dovolenou a kam paparazzi nesmí. Co se týče veřejných akcí tak chodí jen na ty nejnutnější. Rozhodně je to pro děti mnohem lepší a klidnější život, zvlášť pokud nebudou chtít být v dospělosti slavní.

Přesto se jejich fotky občas objeví protože paparazzi jsou prostě všude.
Tady jsou fotky, na kterých Lily-Rose a Jacka schovávají.Paris Fashion Week - interviews

19. října 2010 v 11:14 | Lily |  - - - - Events
Reportáž z Paris Fashion Week a rozhovory s VIP hosty:
Vanessa Paradis, Clémence Poésy, Keira Knightley, Rachel Bilson, stejně jako Vanessa věrná tvář Chanel a Lagerfelda Claudia Schiffer a další.


Chanel 2011 Spring/Summer Prêt-à-Porter Show - Paris Fashion Week - 5.10.2010

17. října 2010 v 10:56 | Wendy |  - - - - Events
Ve městě módy Paříži se 5. října 2010 konal Paris Fashion Week, na kterém Vanessa samozřejmě nemohla chybět.
Paris Fashion Week se konal v Grand Palais a byla předváděná módní kolekce na jaro/léto 2011.

Vanessa tam byla spolu s Annou Mogalis, která se stejně jak ona zúčastnila expa - fotografické výstavy ředitele Chanel Karla Lagerfelda 14.9.2010. S Vanessou tam byl také její stylista, fotograf a další, John Nollet. Přehlídky se zúčastnila třeba i těhotná zpěvačka Lily Allen - seděla o kousek dál, dále herečka Mia Wasikowska alias Alenka z říše divů nebo herečka Keira Knightley a mnoho dalších... Vanessa na sobě měla dokonalý moderní outfit, který byl na tuto akci a na její postavu jako ušitý.

http://gallery.vanessaparadispics.com/albums/images/events/2007_divineparadis/2010_10_05_chanelpretaportershow/2010_10_05_002.jpgVanessa Paradis - analogy

16. října 2010 v 9:28 | Lily |  - - - - Work: Music
Universal Music vydává 2 DVD písní a rozhovorů Vanessy Paradis.

Jsou tam písně a rozhovory proběhlé na televizních stanicích, stejně jako živá vystoupení, včetně Vanessina prvního koncertu v Olympii v roce 1993 a také všechny soukromé koncerty.

Na DVD jsou záznamy od Vanessiných začátků v roce 1987 až po současné akce. Hudební snímky jsou vybrány ty nejlepší, které jsou emocionální a vyjímečné. Pečlivá restaurátorská práce byla provedena s obrazem a zvukem s nejnovější digitální techniky.

http://4.bp.blogspot.com/_NlVMrTPPdgA/TKo36U96E6I/AAAAAAAADEw/mup3TdHakg8/s1600/anthology.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_NlVMrTPPdgA/TKqIFK0RrTI/AAAAAAAADFI/cyJh7Qghr88/s1600/anthology3.jpg

Heartbreaker Premiere, Paris 16.3.2010

15. října 2010 v 16:05 | Toxique |  - - - - Events
Premiéra filmu (K)lamač srdcí v Paříži 16. března.

http://gallery.vanessaparadispics.com/albums/images/events/2007_divineparadis/2010_03_16_heartbreakerpremiere_paris/2010_03_16_010.jpg


Heartbreaker Premiere, Lyon 11.3.2010

15. října 2010 v 16:05 | Toxique |  - - - - Events
Fotky ještě z 11. března 2010 kdy probíhala premiéra filmu (K)lamač srdcí (L´Arnacoeur), ve kterém si Vanessa zahrála po boku Romaina Durise nebo Julie Ferrier.

2010_03_11_012.jpg

Photoshoot - VOGUE (Espagne) October 2010

14. října 2010 v 12:03 | Wendy |  - - - - Photoshoots
Vanessa Paradis nafotila nový photoshoot!
Fotograf byl Patrick Demanchelier a shoot byl pro říjnové vydání španělského časopisu Vogue.


WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012