Únor 2011

Návštěvnost

28. února 2011 v 17:17 | Toxique |  - - - - Site
Návštěvnost blogu za týden 21 - 27. února 2011.

Pondělí: 97
Úterý: 84
Středa: 83
Čtvrtek: 113
Pátek: 129
* Sobota: 179
Neděle: 159

Mockrát děkujeme!

Chanel - FACES

27. února 2011 v 18:46 | Lily |  CHANEL
Známé tváře Chanel

Rok u jejich jména znázorňuje jejich první spolupráci s Chanel. Některé modelky spolupracují dodnes.

1) Coco Chanel - 1937

Po její smrti značku zastupuje Karl Lagerfeld. Stvořila mimo jiné nesmrtelý parfém Chanel No.5.

Faces of CHANEL (14 pics)


První fotka z natáčení Dubai Flamingo

27. února 2011 v 11:23 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Vanessin nový filmový projekt je film Dubaj Flamingo. Informací je zatím velmi málo, ale objevila se jedna fotka.

Fotografie autora carolusabe od 23.2.11

Prosba

26. února 2011 v 12:08 | Lily |  - - - - News
Ahoj, mám na Vás prosbu...

Nevíte někdo, kde bych mohla stáhnout "Vanessa Paradis Divinidylle Tour 2008"?

Jedná se o její koncertní CD a DVD z jejho Divinidylle turné z roku 2008, jde mi hlavně o to DVD.

Obal vypadá takhle:

картинка, оставленная пользователем

Pokud někdo ví, kde by to šlo stáhnout, budu vděčná za jakoukoliv pomoc.

Vanessa Paradis - Concert Books

24. února 2011 v 19:48 | Toxique |  - - - - Work: Music
Z fotografií z koncertů Vanessiných akustických turné, Summes Acoustic Tour 2010 a toho letošního, bylo vydáno několik knih, jsou to opravdu zajímavá a krásná díla:o)
Fotografie si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek, určitě to stojí za to.
Click to preview book
Click to preview book
Click to preview book

Vanessa v LA Ed's Coffee Shop, 23.2.2011

24. února 2011 v 19:31 | Toxique |  - - - - Paparazzi
Vanessa Paradis má za sebou své velké turné, 23. února byla spatřena s přítelkyní Bambou Gainsbourg v Ed's Coffee Shop v Los Angeles.

Poslední koncert - Montreal, Kanada - videa

23. února 2011 v 19:16 | Toxique |  - - - - Work: Music
Vanesasa Paradis má turné za sebou.
20. února 2011 se konal její poslední koncert a to v kanadském Montrealu.
Toto jsou tedy poslední videa z jejího akustického turné, až na dva zrušené koncerty se vydařilo výborně a mělo obrovský úspěch, takže gratulujeme a doufáme že Vanessa brzo uskuteční další:-).
Vanessa Paradis a Montréal
Chet BakerTheatre Orpheum, Los Angeles - Videa

22. února 2011 v 19:53 | Toxique |  - - - - Work: Music
Que Fait La VieKoncert v LA, Orpheum Theatre - Review

22. února 2011 v 19:51 | Toxique |  - - - - Work: Music

Vanessa paradis

For more than a decade, Americans have pondered the appeal of the French singer-actress-model who captured the heart of Hollywood's sexiest leading man. Outside of Chanel ads and foreign films, Vanessa Paradis has remained a primarily European enigma.

Consider the chanteuse hereby found in translation. After her sultry, charming performance at the Orpheum Theatre on Friday -- her second-ever concert in North America (she'd played New York on Wednesday) -- we're now wondering if it's Johnny Depp, Paradis' baby daddy, who's the lucky one.
The auburn-haired beauty sang a generous set of artfully arranged pop, jazz, and rock songs in French and English. She also played guitar and Wurlitzer, when she wasn't shimmying across the stage in a beaded top and jeans or a gold dress. Paradis doesn't have a diva's multi-octave range or powerhouse lungs, but her pitch is true and her voice has a keening, husky tone. Think Dolly Parton with a French accent instead of a Southern twang. When she essayed Leonard Cohen's classic "Hallelujah," she plumbed its lyrics of disillusionment for plaintive melancholy, while cellist Elsa Fourlon sawed a low, mournful note.

Paradis was accompanied by a four-piece band and a string quartet, who doubled on backing vocals. I say accompanied, not backed, because the drummer, keyboardist, guitarist and bassist were positioned around her on the stage, while the violinists, violist and Fourlon stood atop a riser behind her. The singer interacted playfully, collaboratively and inventively with the musicians. She whacked a cymbal with a bundle of thin sticks while gentle, gifted drummer Pascal Colomb (who occasionally pounded a metal chocolate pot) provided a percussive counterpoint. For the first encore, keyboardist and arranger Albin de la Simone spread a flexible keyboard like a blanket atop a guitar case and sat opposite Paradis on the floor, each taking turns plunking notes, until the improv turned into "La Vague à Lames."

"Vague" is one of several songs Paradis sang that were written or co-written by French legend Serge Gainsbourg. They collaborated on her 1990 album "Variations sur le Même t'Aime." Since scoring her first international hit, "Joe le Taxi," in 1987, when she was only 14, Paradis has earned her place among Gallic royalty, though she's no Edith Piaf. She has also dueted with Jane Birkin, Gainsbourg's most famous muse. Francophone fans and the French consulate turned out in droves at the Orpheum to applaud this national treasure.

After delaying going global in part to raise her two kids with Depp, Paradis is now ready to take America. (In fact, thanks to her partner's film career, Los Angeles has been a part-time base for a while now, a fact she acknowledged by saying the city "had made a home in my heart for the best reason in the world." Indeed.) Decca released a two-volume package of Paradis' greatest hits last week. She commanded the Orpheum stage with glamorous poise, a talented band and some great belly-dancing moves.

And, yes, Depp was in the house.


EXCLU "the malta independent"

22. února 2011 v 19:43 | Toxique |  - - - - Magazines
V časopise jsou fotky a článek týkající se Vanessiny nové spolupráce s Chanel.

Image


Johnny opět dorazil na Vanessin koncert

22. února 2011 v 8:08 | Lily |  Vanessa & Johnny Depp
18. února Vanessa pořádala předposlední koncert svého turné, a to v Los Angeles.
Na tento koncert se - stejně jako na ten v New Yorku - přišel podívat i její partner Johnny Depp.

imagebam.com
johnny depp at vanessa´s concert

Biography 3

21. února 2011 v 7:01 | Lily |  VANESSA PARADIS

KAPITOLA 3

Obrázek: Vanessa dostává ve svých 18 letech francouzskou obdobů Oscarů - prestižního Césara za nejlepší herecký výkon v jejím prvním filmu Sňatek bez domova. Herectví si zamiluje a touží po dalším filmu. Stává se hvězdou Francie a říká se jí "Nová Brigitte Bardot".

The new Bardot

"I'm stared at
I'm considered
Like a girl that I'm not
I go into exile
Too fragile
Thousand and one nights make me move away from myself"

"Tandem"
(Serge Gainsbourg/Franck Langolff)


The American Lover - Společný film Vanessy s Johnnym

21. února 2011 v 7:00 | Lily |  - - - - Work: Movies
Film "The American Lover" očekává spoustu lidí z důvodu, že uvidí poprvé pár Johnny Depp a Vanessa Paradis ve stejném filmu.

Johnny v nedávném rozhovoru přiznal, že by pro ně bylo skvělé natáčet společně delší dobu na nějakém pěkném místě, jako je například Paříž nebo Chicago a že by rád strávil nějaký ten čas s dětmi při natáčení. Johnny Depp by si ve filmu měl zahrát americké spisovatele Nelsona Algrena a Vanessa Paradis by si měla zahrát francouzskou feministku Simone de Beauvoir.

Film se začne natáčet příští rok a měl by ho režírovat Lasse Hallström, který již s Johnnym natočil dva filmy "Čokoláda" a "Co žere Gilberta Grepea", dále režíroval například film Dear John s Amandou Seyfried.

Vanessa, Johnny a Lasse už jsou v kontaktu a domlouvají se na detailech filmu.


Johnny s Vanessou už měli společně natáčet film Ztracen v La Mancha v roce 2001, ovšem natáčení muselo být z mnoha důvodů zrušeno. Pár řekl, že po společném filmu ani netouží. Pokud se tedy American Lover rozjede, bude to jejich společná premiéra.

Zdroj: www.sabkyyyy.blog
WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012