Červen 2011

UK Vogue - Rozhovor

30. června 2011 v 9:02 | Toxique |  - - - - Magazines
"Vanessa Paradis se posadila za červencové vydání britského časopisu Vogue a povídala o svém nestárnoucím stylu, jejím členství mezi Francouzskými Lolitami a o její neustálé potřebě pohybu. Jo Ellison píše, že slečna Paradis si vyžádala, aby ji neoslovovali Mrs. Depp (paní Deppová), i když s Johnnym Deppem žije od roku 1998 a mají dvě děti (věk 9 a 12)... a čtyři domy."


O tom, zda svůj životní styl považuje za bohémský...
"Bohém = Čech, s mnoha výsadami... Skutečný Bohém se nenechává po většinu svého času unášet. Je to módní slovo, Bohém..."

O péči o sebe...
"Já se o sebe určitě starám mnohem víc, než jsem zvyklá..." Říká dívčím monotóním hlasem, který se zdá být čistá parodie, kdyby tam občas neznělo kalifornské skloňování. "Po mnoha letech kouření, se kterým jsem přestala, doufám že navždy, před čtyřmi roky. A nešlo jen o hlas, který mi to ničilo. Už bylo na čase. A navíc cvičím. Nic moc. Objevila jsem jógu."

O slávě už od dětství...
V Paříži byla pranýřovaná na veřejnosti těmi, kteří odmítali její předčasnost, plivali na ni na ulici nebo se na zdi v blízkosti jejího bydliště objevil nápis: Vanessa Paradis je děvka. "Bylo to opravdu velké, ale také rychlé." Vzpomíná. "Byla to podivná doba. Zvláště když jste teenager a začínáte se hádat se svými rodiči. Nebylo to hezké."

O svém věku (38)...
Ona mi připadá neobvykle pozitivní, co se týče plynutí času. "No, mám na mysli, co chceš dělat?" Pokrčí rameny. "Můžete vytáhnout, co se dá vytáhnout." A položí si ruce na tvář, aby simulovala roztáhlý obličej. "Ale vždycky to tam bude - věk. Ale o tomhle to není. Záleží na tom, čeho jste ve svém životě dosáhl a jaké máte ve vašem životě místo."

www.vanessachantaparadis.blog.cz / / kopírovat pouze se zdrojem!

Quotes 8

29. června 2011 v 6:06 | Toxique |  - - - - Magazines
"I think it just wakes you up and kind of gives you the opportunity to be who you really are. Before my kids came along I was freaked out to hold a kid. When I was a teenager and my
brother had babies, I was always freaked out to hold them. They just seemed so fragile. I'd hold them for a minute and then, "Okay, here. Take the kid." So I was surprised how quickly, almost instantly, I was okay with my own baby. Within 24 hours I was fine with it all - the diapers, everything. One of the most amazing moments in my life was holding my brand-new baby,
Lily-Rose, just after she was born. She wasn't three hours old, and I was holding her...
...her little eyes were kind of half open. She was drifting into sleep. Looking into those little eyes, I thought, My God, I'll never be closer to another human being in my life. And you're not, until your second one comes. Before the second one came, there was this strange
thing, a snippet of worry. I thought, How can I love the second as much as the first?
Is it possible? And when little Jack arrived, it was instant. Instant. They just seem so fragile."
- Johnny Depp

Vanessa Paradis - Dokument 2011/6

27. června 2011 v 7:01 | Toxique |  - - - - News
Teď v červnu byl natočen s Vanessou dokument. Mluví se tam hlavně o projektu Alaina Bashunga, Vanessa byla jeden z pozvaných interpretů, kteří na jeho desku nazpívali jeho písně. Z dalších interpretů na desce zpívá např. Vanessin přítel zpěvák -M- (Mathieu Chedid), Karen Ann, Noir Désir a další zpěváci. Píseň Angora je původně Alaina, ve videu ji můžete slyšet jak ji zpívá on a poté i Vanessa. Právě k této příežitosti Vanessa tento rozhovor poskytla, dokument je ve francouzštině bohužel bez titulků.


Informace 01

25. června 2011 v 11:50 | Toxique |  - - - - Site
Zdravím!


Jak jste si asi všimli, tak jsem udělala nový dessign na léto, fotka na něm je opět od Johna Nolleta, ze stejného photoshootu jako je fotka měsíce. Snad se vám bude líbit. Chtěla jsem ho sem dát až prvního červenece, ale stejně jako hlasování fotky měsíce na srpen tak i dessign musím změnit dřív, protože tu nebudu.


Co se týče blogu, tak hlavní informace je, že zítra odjíždím na třináct dní na dovolenou, takže na blogu vůbec nebudu.
Nějaké články jsou přednastavené, takže se na blogu něco dít určitě bude. Pokud se za tu dobu objeví nějaké novinky s Vanessou, tak je všechny přidám, hned jak se vrátím.

Mezitím můžete sledovat profil Carolusabe na fotologu, která krásně upravuje všechny nové fotky, hned jak se objeví.

Také chci poděkovat všem, co se zatím zapsali do Fanclubu Vanessy Paradis.

Dále co se týče mě, začnu koncem prázdnin dělat autoškolu a příští rok maturuju, takže uvidím, jak budu stíhat s blogem. Pokud však budou nové informace o Vanesse, určitě se tu objeví:-).

Tady už můžete hlasovat na fotku na měsíc srpen.

Jinak moc děkuji všem, co sem chodí, návštěvnost mi dělá velkou radost.
A všem Vám hlavně přeji, abyste si co nejlépe užili prázdniny!

..Toxique

Zvolte si fotku na měsíc srpen!

25. června 2011 v 11:45 | Toxique |  - - - - Ankety
Z photoshootu od Johna Nolleta jste si na červenec zvolili fotku s číslem 2.

Hlasování jsem ukončila dříve, protože tu několik dní nebudu.
Na následující měsíc jsem vybrala fotky Vanessy s její dvanáctiletou dcerkou Lily-Rose Melody.
Hlasujte v celém článku!

2010, Benátky
2010, LA
2010, LA
2009, Paříž


Vanessa + Matthieu Chedid - Nový song!

23. června 2011 v 21:07 | Toxique |  - - - - Work: Music
Vanessa Paradis nazpívala se svým přítelem -M- nový song, písnička se jmenuje La Seine a je k soundtracku k filmu Příšera v Paříži (Un monstre a Paris).


Ukázku si můžete poslechnou TADY.


Příšera v Paříži na FACEBOOKU - TADY.

A monstre in Paris - Trailer

23. června 2011 v 15:07 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Našla jsem na youtube trailer k filmu Příšera v Paříži s anglickými titulky.


Nové fotky - Jean Baptiste Mondino

22. června 2011 v 14:41 | Toxique |  - - - - Photoshoots
#642

Našla jsem dvě nové fotky Vanessy s kytarou, tyhle fotky by měly pravděpodobně pocházet z photoshootu od Jeana Baptiste Mondina pro Chanel Shine Lipstick.


Cafe de Flore - informace

20. června 2011 v 10:10 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Plakáty:

Informace:
Režie: Jean-Marc Vallee
Scénář: Jean-Marc Vallee
Země: Francie, Kanada
Žánr: Drama
Hrají: Vanessa Paradis, Kevin Parent, Hélene Florent, Evelyne Brochu
Dokončeno: 6.12.2010
Permiéra: 23.9.2011 (Kanada)
Rozpočet: 10 000 000 $CAD

Moto: Není snadné se rozloučit s blízkými, dosažení tohoto cíle může trvat celý život - nebo dva.


Popis:
Láska mezi ženou a mužem. Láska mezi ženou a jejím dítětem. Café de Flore ja dramatický příběh a vypráví dva odlišné paralelní příběhy plné lásky. Jeden se odehrává v roce 1960 v Paříži a je to příběh oddané matky (Vanessa Paradis) a jejího dítěte, které má Downův syndrom. Druhý děj se odehrává v současnosti v roce 2010 v Montrealu a je to příběh mezi mužem a ženou.

Kde se natáčelo:
Restaurace Cafe Olimpico - 124 ulice St-Vaiteur Quest - Montréal, Montréal, Québec, Paříž...

Trailer:

Fotky:
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site
www.vanessachantalparadis.blog.cz // kopírovat pouze se zdrojem!

Johnny Depp je nejlepším otcem ze světa celebrit

19. června 2011 v 18:18 | Toxique |  Vanessa & Family

Dnes 19.června 2011 se po celém světě slaví Den otců. Johnny má s Vanessou Paradis dvě děti, dvanáctiletou Lily-Rose Melody a devítiletého Johna "Jacka" Christophera Deppa III. Všude po světě před tímto svátkem vznikají ankety, kdo je ze světě celebrit tím nejlepším otcem a právě pro tento rok je to Johnny Depp. Porazil tak třeba Brada Pitta, který s Angelinou Jolie vychovává šest dětí nebo Willa Smitha. Poprvé se v žebříčku objevil i Orlando Bloom, kterému se v lednu tohoto roku narodil syn Flynn.

Žebříček:
1) Johnny Depp
2) Brad Pitt
3) David Beckham
4) Will Smith
5) Hugh Jackman
6) Ben Affleck
7) Matt Damon
8) Orlando Bloom
9) Matthew McConaughey
10) Patrick Dempsey


Cafe de Flore - Trailer!

19. června 2011 v 8:01 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Hned poté, co se objevil trailer k filmu Příšera v Paříži, objevil se také trailer ke druhému Vanessinému očekávanému filmu - Cafe de Flore. Film bude mít premiéru 23. září 2011. Trailer je opravdu krásný.

Cafe de Flore - Trailer

Příšera v Paříži - informace

18. června 2011 v 10:10 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Plakát:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Informace:
Režie: Éric (Bibo) Bergeron
Scénář: Éric (Bibo) Bergeron, Stéphane Kazandjian
Produkce: Luc Besson
Země: Francie
Žánr: animovaný, 3D
Hrají: Catherine O´Hara, Adam Goldberg, Danny Huston, Vanessa Paradis, Matthieu Chedid, Sean Lennon
Hudba: Matthieu Chedid, Vanessa Paradis
Dokončeno: 3.6.2011
Premiéra: 19.10.2011
Rozpočet: 25 000 000€

Popis:

Paříž, 1910. Hrůzostrašná stvůra rozsévá paniku v hlavním městě Francie. Emile, stydlivý promítač filmů, a Raoul, hyperaktivní vynálezce, se donuceni okolnostmi setkávají při lovu na Příšeru. Rychle se měnící dějová linie jim do cesty přivede šlechetnou kabaretní zpěvačku, excentrického vědce s opičím sluhou, či inspektora s dlouhými zuby. A také podivné stvoření, které možná není tak hrůzostrašné, jak se zdá. A jestli nakonec, za falešnými stopami, není skutečnou Příšerou někdo jiný?

Trailer:

Fotky:

http://img602.imageshack.us/img602/812/monstreparadis470x238.png

Příšera v Paříži - Trailer!

17. června 2011 v 7:01 | Toxique |  - - - - Work: Movies
Konečně se objevil trailer skvělého francouzského animovaného filmu Příšera v Paříži (Un Monstre à Paris, A Monster in Paris). Film bude mít premiéru 12. října letošního roku. Vanessa dabuje jednu z hlavních postav, uslyšíte ji tam však i zpívat, stejně jako Matthiea Chedida, který hudbu k filmu složil.

Un monstre à Paris - Trailer

VOGUE 2011 Scans

15. června 2011 v 18:56 | Toxique |  - - - - Magazines
AND GOD CREATED VANESSA PARADIS

Konečně se objevily všechny scany z britského časopisu Vogue.

PHOTOGRAPHER: Mario Testino
MODEL: Vanessa Paradis
STYLING: Lucinda Chamber
CLOTHES AND ACCESSORIES: Chanel

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012