Duben 2012

Johnny Hallyday koncert (25.4.2012)

30. dubna 2012 v 18:32 | Toxique |  - - - - Events
Vanessa se zúčastnila koncertu zpěváka Johnnyho Hallydaye, který se konal 25. dubna v Los Angeles v Orpheum Theatre. Druhý den 26. dubna se konala after party, na které byla Vanessa také. Objevily se zatím tři fotky, které jsou z koncertu.Hlasujte pro fotku měsíce!

30. dubna 2012 v 10:14 | Toxique |  - - - - Ankety
V hlasování na měsíc květen zvítězila nakonec první fotka.Hlasování na měsíc červen - v celém článku..


Photo of the Week 38

30. dubna 2012 v 6:00 | Toxique
Photoshoot - Jean Baptiste Mondino (2011)

jean_baptistemondino7_015.jpg

Interview (Russia) (2012/05)

29. dubna 2012 v 11:07 | Toxique |  - - - - Magazines
Přidávám sem scany z časopisu Interview a také rozhovor s Vanessou. Rozhovor Vanessa poskytla před měsícem, když se nacházela v Tokyu. Mluví tam o Tokyu a v souvisloti s tím i o Chanel, také prozrazuje, že skončila brzo se školou, protože kvůli zpívání, kterému se věnovala už od 14, neměla na školu čas. Pak mluví o tom jaké to je žít půl na půl v LA a v Paříži a také krátce zmiňuje svůj nový film, drama Café de Flore, které právě půjde v Rusku do kin.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VANESSA PARADIS
by GASPARD ULLIEL

Paradis' new role in the drama "Cafe de Flore" is fundamentally changing our idea of the univer¬sal notion of a sweet girl from Paris. The actress grew up under the floodlights and can now stand on her own.

In her fortieth year, Vanessa Paradis has the status of one of France's most important artistic exports. Fellow actor Gaspard Ulliel, who played young Hannibal Lecter in 2007, met with Vanessa in Tokyo: both came to support Karl Lagerfeld's photo project "The Little Black Jacket". Ulliel, Paradis and other friends of the designer were photographed for the exhibition in the brand's legendary black jacket. During the break between the press conference and the show, Vanessa and Gaspard lock themselves up in a room on the 67th floor of the Park Hyatt hotel in Tokyo in order to have a heart to heart talk. The futuristic stone megalopolis lies outside the window as if in the palms of their hands, reminding them of astronauts flying in space capsule.


Vanessa Paradis by Boo George (2012)

28. dubna 2012 v 11:31 | Toxique |  - - - - Photoshoots
Tak se konečně objevil photoshoot pro ruský časopis Interview Russia a ve výborné kvalitě. Později přidám scany z tohoto časopisu a také rozhovor s Vanessou. Fotograf byl Boo George. Photoshoot se opravdu povedl, ta první fotka je úplně úžasná:) Tak co na něj říkáte?

St: Karen Kaiser
Hair: Serena Radaelli
Make-up: Francesca Tolot
Nails: Madeline PooleDessign 31

28. dubna 2012 v 10:34 | Toxique |  - - - - Site
Opět je tu nový nádherný dessign, který jsem nedělala já, ale udělala ho pro mě opět Katherine, takže jí moc děkuji! Vybrala jsem fotky z photoshootu od Johna Nolleta z roku 2007 nebo 2008:-)


Zimbio’s 100 Hottest Celebrity Couples of 2012

26. dubna 2012 v 16:27 | Toxique |  - - - - News
Server zimbio zveřejnil žebříček 100 nejkrásnějších párů pro rok 2012. Přijde mi to tak trochu zbytečná a divná anketa, ale přesto ji sem dám, Vanessa Paradis s Johnnym Deppem se podle zimbia umístili na 21. místě.


Celý žebříček najdete v velém článku.


Video of the Week 06

26. dubna 2012 v 9:46 | Toxique
Říkala jsem si, že když není nic nového, tak alespň přídám nějaké starší fotky a pak jsem zjistila, že už je tady všechny mám... Tak vám sem dávám další video, vybrala jsem videoklip k písničce Dès Que J'Te Vois, která vyšla v roce 2007 na desce Divine idylle.


Interviews - Russia (2012/05) HQ

24. dubna 2012 v 19:21 | Toxique |  - - - - Magazines
Nic moc nového není, akorát se objevila obálka s Vanessou z časopisu Interviews v lepší kvalitě, takže ji sem musím dát, je to dokonalá fotka:) Snad se taky dočkáme photoshootu.


Photo of the Week 37

23. dubna 2012 v 6:00 | Toxique
Photoshoot - Ellen von Unwerth (1999 - 2002)


Interviews - Russia (2012/05)

21. dubna 2012 v 12:34 | Toxique |  - - - - Magazines
Objevila se fantastická nová fotka, tedy spíše titulka časopisu s novou fotkou. Vanessa se objeví na titulce květnového vydání ruského časopisu Interviews, pro který nafotila nový photoshoot, fotografoval Boo George. Fotka je zatím v hrozné kvalitě, ale za čas se určitě objeví v lepší a možná i celý photoshoot:)


Kate Winslet's Golden Hat charity book

20. dubna 2012 v 19:34 | Toxique |  - - - - News
Kate Winslet vydává charitativní knihu The Golden Hat: Talking back to Autism. Objeví se v ní fotografie asi 100 významných lidí, jako například Angelina Jolie, Leonardo diCaprio nebo právě Vanessa. Kniha vyjde 26. dubna a stojí necelých 30 euro.

Vanessa je na fotce úplně bez make-upu, za což ji obdivuju, protože asi žádná herečka v jejím věku by se takhle zblízka nenechala vyfotit, a ještě do knihy. Podle mě tohle dělá Vanessu ještě krásnější, všichni stále řeší, že se hrozně obléká, nemá styl, chodí nenamalovaná a podobně, ale u mnoha celebrit nejde obdivovat nic jiného, než právě tohle. Myslím, že Vanessu musí člověk obdivovat za to, co dokázala, čemu se věnuje a hlavně jaká je herečka. A vůbec ne to, co má na sobě nebo jak vypadá:) Alespoň to je můj názor. Tolik mých keců, tady je fotka:-)


Podívejte se na Café de Flore!

19. dubna 2012 v 9:47 | Toxique |  - - - - News
Nedávno jsem měla konečně chvíli čas tak jsem se podívala na nový Vanessin film Cafe de Flore a byla jsem z něho naprosto nadšená! Dám vám sem odkaz na film v původním francouzském znění a dokonce i na české titulky.

723742vanessaparadisdan.jpg

Ve filmu se odehrávají 2 příběhy, jeden v moderní době v rodině DJ, kterému na první pohled nic nechybí, má rodinu, peníze i práci, která ho baví. Nedokáže se však odpoutat od své bývalé manželky. Vanessa hraje v druhé části matku dítěte s Downovým syndromem, příběh se odehrává v Paříži o 50 let dříve. Je na dítě sama, ale snaží se pro něj udělat úplně všechno. Tyto dvě části spolu na první pohled vůbec nesouvisejí, až ke konci filmu se to celé vysvětlí, já jsem byla teda tím koncem docela šokovaná:) Je to spíše takový psychologický film, byl také docela dlouhý ale mě to hrozně bavilo, hltala jsem každou minutu, bylo to prostě něco úplně jiného, každou minutu si člověk uvědomoval nějakou novou souvislost, ale stejně ten konec byl pro mě teda nečekaný. Takže ho všem doporučuji! Film získal 5 kanadských filmových cen. Pokud se na film podíváte, budu ráda když mi sem napíšete jak se vám líbil:) Za odkaz na titulky děkuji aně, která už film viděla a děkuji také za její názor:)


Odkazy:

Vanessa na nákupech v LA (17.4.2012)

18. dubna 2012 v 12:38 | Toxique |  - - - - Paparazzi
Objevily se nové fotky od paparazzi, Vanessa se zase vrátila z Paříže do LA, už to ani nestíhám sledovat kde zrovna je. Včera si vyrazila na nákupy v Melrose California. Měla po delší době vyžehlené vlasy a moc jí to slušelo.Vanessa se zúčastní Chanel Fashion Show ve Versailles

17. dubna 2012 v 14:25 | Toxique |  - - - - News
Vanessa Paradis by se jako tvář značky Chanel měla pravděpodobně zúčastnit módní přehlídky Chanel Cruise Fashion Show 2013, která se bude konat 14. května na francouzském zámku Versailles.


Lagerfeld po Antibes, St. Tropez a Benátkách vybral tentokrát na přehlídku letní kolekce zámecké zahrady Versailles. Ačkoliv tato informace ještě měla zůstat utajená, zveřejnil ji americký časopis Elle. Vedle Vanessy by mě tam měly objevit Blake Lively nebo Diane Kruger. Vanessa byla ve Versailles s Karlem Lagerfeldem mimo jiné už dříve, když tam v roce 2010 spolu fotili photoshoot a Vanessa tam nahrávala svoje DVD z koncertního turné Noc ve Versailles.

Kopírovat se zdrojem!!!
WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012