Listopad 2012

Konec

7. listopadu 2012 v 15:34 | Toxique |  - - - - Site
Ahoj,

Mám pro Vás důležitou zprávu a to tu, že tento blog asi končí. Možná Vás to trochu překvapuje, mě docela taky, ale to z několika důvodů. Za prvé nestíhám, mám blogů víc a když mám na každým přidat nějaký článek a oběhnout všechny Sb, je to i na několik hodin. Taky mě tento blog už nebaví tolik jako dřív, sice mám Vanessu pořád ráda ale není moc novinek, není moc co přidávat, nic zajímavého, paparazzi spíš víc sledují její děti než ji, taky už se asi nikdy neobjeví její společné fotky s Johnnym, kterého mám taky ráda a byli pro mě vždycky dokonalý pár a podobně.

Proto jsem se rozhodla, že skončím, ale mám pro Vás ještě jednu zprávu a to tu, že nekončím úplně, ale nechávám si blog s Jessicou Albou. A tady mám hodně Sb, o které bych nerada přišla, jako např. Ana, Susan, Tinka, Adla, Sába a další. Tak bych byla ráda, pokud máte kdokoliv z Vás Jess trochu rádi, kdybyste mi na blog s Jessicou napsali a já si Vás tam přidala do Affiliates, abych mohla na Vaše blogy chodit i nadále:) Proto mě to tolik nemrzí, že končím, když pokračuju tam.

Tak to by bylo asi Vše, tak tady se loučím a doufám že se třeba potkáme na mém druhém blogu, vaše Toxique;)Back in Time - Ellen von Unwerth (Elle, 1992-94)

2. listopadu 2012 v 9:53 | Toxique
Nádherná:) Tady jí bylo 20 let a chodila s Lennym Kravitzem.


WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012