- - - - News

John Turturro o Vanesse a o novém filmu

12. září 2012 v 12:17 | Toxique
Mám pro vás rozhovor s režisérem Johnem Turturrem, které poskytl během mezinárodního filmového festivalu v Torontu. Představuje tam svůj nový film Fading Gigolo a hovoří tam o svých hercích, včetně Vanessy Paradis. Pro spuštění videa klikněte na odkaz.


Nový projekt - Fading Gigolo (2013)

9. září 2012 v 10:50 | Toxique
Před nějakou dobou se objevila novnika, že si Vanessa zahraje ve filmu Fading Gigolo režiséra Johna Turturra. Teď byla tato zpráva také potvrzena.


Moc informací o filmu zatím není, bude to komedie a bude se natáčet v New Yorku. Vedle Vanessy si ve filmu zahrají např. Woody Allen, Sofia Vergara, John Turturro nebo Sharon Stone. Taky se tam píše, že Vanessa (a možná i další známí herci) by měli ve filmu hát sami sebe. To většinou znamená, že se ve filmu objeví tak na pět vteřin, já ale doufám, že ne:D Tak uvidíme, co to nakonec bude, až se objeví více informací:)

Kopírovat se zdrojem!!!

New: Vanessa o Johnnym Deppovi a o dětech

13. srpna 2012 v 17:55 | Toxique
Jak určitě víte Vanessa a její bývalý partner Johnnym Depp se rozešli nedávno po 14 letech vztahu. Fanoušci samozřejmě čekají, až se k tomu někdo z nich osobně vyjádří a protože Vanessa poskytovala teď hodně rozhovorů v souvislosti s blížící se premiérou jejího filmu, samozřejmě tam padly otázky i na Johnnyho. Takže vám sem dávám něco z toho co řekla, pokud to někoho zajímá. Mimojiné nedávno se zřejmě v bulvárním plátku objevila informace, že Vanessa bude s dětmi v Paříži a Johnny bude v LA. Vanessa v rozhovoru potvrdila, že to tak není a ona i s dětmi zůstanou v Los Angeles. Také se tam píše, že nedávnou dovolenou v Jižní Francii trávili všichni spolu.


Vanessa začala nahrávat album!

11. července 2012 v 10:00 | Toxique
Už několik měsíců se mluví o tom, že Vanessa chystá nové album a podle nedávného rozhovoru už je ve studiu a začala nahrávat. Objevil se s ní rozhovor v časopise Femina, kde se ji na to zeptali.


A co Vaše pěvecká kariéra?
V: "Pracuji na svém albu. Napsala jsem si texty a jsou tam také krásné skladby od různých skladatelů a autorů. Právě jsem začala nahrávat a jsem velmi šťastná. Je to už pět let, co jsem byla ve studiu a nahrávala desku. Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších momentů. Jsme izolovaní, zcela ponořeni v hudbě a je to úžasné. Vidíte písně přicházet a zjišťujete, že jsou krásnější a silnější."

Je to opravdu už pět let, co Vanessa natočila novou desku, máme se tedy na co těšit:-)

Happy birthday Johnny!

9. června 2012 v 6:00 | Toxique
Dnes 9. června slaví Vanessin partner a otec jejích dětí Johnny Depp své 49. narozeniny.
Přeji mu všechno nejlepší:-)

Vanessa je očekávaná Cabourg Film Festival 2012

6. června 2012 v 15:23 | Toxique
Objevila se skvělá zpráva, Vanessa je čekávaná na filmovém festivalu Cabourg. Festival se bude konat od 13. do 17. června. Na festivalu bude uveden film Je me suis fait tout petit od režisérky Céciliy Rouaud a Vanessa by se tam jako představitelka hlavní role měla ukázat.


Cabourg je přímořské městečko severo-západně od Paříže v Normandii a každý rok se tam koná filmový festival, který probíhá přímo na pláži.

Kopírovat se zdrojem!!!

Happy Birthday Lily-Rose!

27. května 2012 v 6:00 | Toxique
Dnes 27. května slaví dcera Vanessy Paradis a Johnnyho Deppa Lily-Rose Melody Depp svoje 13. narozeniny. Přeji jí za blog všechno nejlepší!!

Zimbio’s 100 Hottest Celebrity Couples of 2012

26. dubna 2012 v 16:27 | Toxique
Server zimbio zveřejnil žebříček 100 nejkrásnějších párů pro rok 2012. Přijde mi to tak trochu zbytečná a divná anketa, ale přesto ji sem dám, Vanessa Paradis s Johnnym Deppem se podle zimbia umístili na 21. místě.


Celý žebříček najdete v velém článku.

Kate Winslet's Golden Hat charity book

20. dubna 2012 v 19:34 | Toxique
Kate Winslet vydává charitativní knihu The Golden Hat: Talking back to Autism. Objeví se v ní fotografie asi 100 významných lidí, jako například Angelina Jolie, Leonardo diCaprio nebo právě Vanessa. Kniha vyjde 26. dubna a stojí necelých 30 euro.

Vanessa je na fotce úplně bez make-upu, za což ji obdivuju, protože asi žádná herečka v jejím věku by se takhle zblízka nenechala vyfotit, a ještě do knihy. Podle mě tohle dělá Vanessu ještě krásnější, všichni stále řeší, že se hrozně obléká, nemá styl, chodí nenamalovaná a podobně, ale u mnoha celebrit nejde obdivovat nic jiného, než právě tohle. Myslím, že Vanessu musí člověk obdivovat za to, co dokázala, čemu se věnuje a hlavně jaká je herečka. A vůbec ne to, co má na sobě nebo jak vypadá:) Alespoň to je můj názor. Tolik mých keců, tady je fotka:-)

Podívejte se na Café de Flore!

19. dubna 2012 v 9:47 | Toxique
Nedávno jsem měla konečně chvíli čas tak jsem se podívala na nový Vanessin film Cafe de Flore a byla jsem z něho naprosto nadšená! Dám vám sem odkaz na film v původním francouzském znění a dokonce i na české titulky.

723742vanessaparadisdan.jpg

Ve filmu se odehrávají 2 příběhy, jeden v moderní době v rodině DJ, kterému na první pohled nic nechybí, má rodinu, peníze i práci, která ho baví. Nedokáže se však odpoutat od své bývalé manželky. Vanessa hraje v druhé části matku dítěte s Downovým syndromem, příběh se odehrává v Paříži o 50 let dříve. Je na dítě sama, ale snaží se pro něj udělat úplně všechno. Tyto dvě části spolu na první pohled vůbec nesouvisejí, až ke konci filmu se to celé vysvětlí, já jsem byla teda tím koncem docela šokovaná:) Je to spíše takový psychologický film, byl také docela dlouhý ale mě to hrozně bavilo, hltala jsem každou minutu, bylo to prostě něco úplně jiného, každou minutu si člověk uvědomoval nějakou novou souvislost, ale stejně ten konec byl pro mě teda nečekaný. Takže ho všem doporučuji! Film získal 5 kanadských filmových cen. Pokud se na film podíváte, budu ráda když mi sem napíšete jak se vám líbil:) Za odkaz na titulky děkuji aně, která už film viděla a děkuji také za její názor:)


Odkazy:
 
 

Reklama

WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012