- - - - Site

Comeback?

19. dubna 2014 v 19:23 | Toxique
Zdravím:) Už je dlouhá doba, co byl tento blog uzvařen. Přesněji rok a půl. Nikdy mě nenapadlo, že se na něj někdy vrátím, ale nedávno jsem se pro to zničeho nic rozhodla. Na blog začnu zase přidávat novinky, ne nijak pravidelně, ale jednou za čas, když se mi bude chtít. Po roce a půl už sem asi nikdo nechodí a ze všech mých asi 17 affiliates jsou dodnes aktivní snad jen dva blogy. Jinak už všichni skončili. Změnilo se dost věcí. Nebudu blog znovu rozjíždět se vším všudy, hledání nových blogů, spřátelování a tak, to by nemělo cenu. Jen budu přidávat člány, když budu mít na to chuť. To by bylo asi vše:) Toxique


Konec

7. listopadu 2012 v 15:34 | Toxique
Ahoj,

Mám pro Vás důležitou zprávu a to tu, že tento blog asi končí. Možná Vás to trochu překvapuje, mě docela taky, ale to z několika důvodů. Za prvé nestíhám, mám blogů víc a když mám na každým přidat nějaký článek a oběhnout všechny Sb, je to i na několik hodin. Taky mě tento blog už nebaví tolik jako dřív, sice mám Vanessu pořád ráda ale není moc novinek, není moc co přidávat, nic zajímavého, paparazzi spíš víc sledují její děti než ji, taky už se asi nikdy neobjeví její společné fotky s Johnnym, kterého mám taky ráda a byli pro mě vždycky dokonalý pár a podobně.

Proto jsem se rozhodla, že skončím, ale mám pro Vás ještě jednu zprávu a to tu, že nekončím úplně, ale nechávám si blog s Jessicou Albou. A tady mám hodně Sb, o které bych nerada přišla, jako např. Ana, Susan, Tinka, Adla, Sába a další. Tak bych byla ráda, pokud máte kdokoliv z Vás Jess trochu rádi, kdybyste mi na blog s Jessicou napsali a já si Vás tam přidala do Affiliates, abych mohla na Vaše blogy chodit i nadále:) Proto mě to tolik nemrzí, že končím, když pokračuju tam.

Tak to by bylo asi Vše, tak tady se loučím a doufám že se třeba potkáme na mém druhém blogu, vaše Toxique;)


3 years online!

29. září 2012 v 7:00 | Toxique
Tak dneska jsou to už tři roky, co tento blog existuje:)) Musím poděkovat hlavně vám všem co sem chodíte a píšete komentáře, protože pro vás to všechno dělám a mám z toho radost:) Doufám že to tak bude pokračovat a bude mě to bavit, protože Vanessa je skvělá osoba a skoro žádné blogy o ní nejsou:) Takže díky všem:) Toxique

Dessign 36

21. září 2012 v 14:02 | Toxique
A máme tu zase nový layout. Udělal ho pro mě opět Doduard, který mi už dělal lay který tu byl přes prázdniny. Vybrala jsem fotky od Boo George ze začátku tohoto roku. Layout je opět naprosto dokonalý:-))

Dessign 35

30. srpna 2012 v 15:09 | Toxique
Prázdniny se blíží bohužel ke konci, všechno se začíná zase vracet do nudného normálu, vstávání, škola, učení se a tak dál, tak jsem také udělala nový dessign. Vybrala jsem fotky jak jinak než od Ruvena Afanadora pro časopis Elle. Modrá barva tu nebyla už dlouho, možná na mém dessu nebyla ještě nikdy, tak snad se Vám bude změna líbit:)


Jinak já jdu sice do školy až za 2 týdny, ale tímto vám chci všem popřát ať dobře vykročíte do nového školního roku a ať se vám daří!:)
Dále také nezapomenňte hlasovat v nové anketě POTM tady. To by bylo asi vše:)
..Toxique

Hiatus (26.7. - 6.8.)

25. července 2012 v 7:00 | Toxique
Tak jak vidíte, od zítřka na 12 dní pozastavuju blog, jedu na dovolenou do Řecka:-) Žádný záskok jsem nesháněla, protože se nějaké velké množství fotek určitě neobjeví, takže novinky přidám, až přijedu. Tak se tady mějte hezky a za dva týdny jsem zpět:-)
..Toxique
beach, blonde, girl, summer, water

Dessign 34

17. července 2012 v 10:35 | Toxique
Další nový dessign jsem nedělala já, protože poslední dobou mě dessigny vůbec dělat nejdou a proto mě to ani moc nebaví. Takže jsem se snažila najít někoho kdo by mi ho udělal a zabralo to víc času než kdybych ho vytvořila sama.. každopádně naštěstí jsem narazila na blog-about-graphic kde mi layout udělal Doduard. Sice je to photoshoot který už tu byl mockrát, ale mě se celkem líbí a layout je úžasný, nedá se s mýma srovnávat, takže ještě jednou díky.:)

Dessign 33

27. června 2012 v 13:20 | Toxique

K jednoduchému layoutu také jednoduchý komentář: Užijte si léto:-)
..Toxique

Layout pro Natku

1. června 2012 v 11:11 | Toxique
Layouty na přání nedělám, protože je ani pořádně dělat neumím, ale když mě Natka poprosila tak jsem neviděla problém, jsme spřátelené už delší dobu. Tak snad se Ti bude líbit. Snažila jsem se ho udělat přesně podle tvých představ, tak jsem zvědavá co ty na to:) Barvy jsem nakonec vybrala světle šedou a červenou, aby šly k fotkám. Napiš jestli se ti líbí nebo ne, jestli ho nechceš, zlobit se nebudu:-)

Mám to!

30. května 2012 v 19:24 | Toxique
Tak už to mám konečně za sebou:-) Dneska jsem úspěšně odmaturovala. No, úspěšně se moc říct nedá, protože se mi podařilo ve dvou předmětech ze čtyř vytáhnout si tu jedinou otázku, kterou jsem za nic nechtěla. Přece ale jen to šrocení stálo za to a hlavní ale je, že to mám a už se začínám pomalu uklidňovat z těch nervů, které jsem posledních několik dnů měla.. Každopádně teď mě čeká slavení a skoro čtyři měsíce volna, než nastoupím na VŠ:)


Co se týče blogu, tak musím oběhnout všechny Sb, na což jsem teď moc času opravdu neměla. Taky musím začít vyrábět slíbený lay pro Natku a taky sem dát ankety POTM atd, asi to bude mít pár dnů zpoždění.. Musím vám taky všem poděkovat za podporu a komentáře a taky vám přeju ať všechno důležité, co vás čeká, dobře zvládnete:)
..Toxique:-)
 
 

Reklama

WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012