Vanessa & Johnny Depp

Johnny Depp o Vanesse

17. června 2014 v 16:10 | Toxique
Johnny v nedávném rozhovoru o svém novém filmu Transcendence:

O: Přestanete postupně s Vanessou komunikovat?
JD: Nikdy. Opakuji se, ale vždycky budu Vanessu milovat. Zažili jsme spolu hodně a máme dvě krásné děti. Vanessa byla dlouho součástí mého života. Naše láska prošla všechny fáze.


Super.cz: Johnny Depp koupil Vanesse Paradis luxusní dům

13. září 2012 v 11:37 | Toxique
Upozorňuji, že je to článek z bulváru, takže nevím co je na tom pravdy, ale tenhle vypadá celkem normálně tak ho tady máte, i když sem běžtě tyhle články nedávám. Nic jiného nového zatím není.

Tuto honosnou vilu koupil Johnny Depp Vanesse a dětem.

Slavný herec Johnny Depp (49), kterému se před nedávnem definitivně rozpadl vztah s francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradis, učinil vstřícné gesto. Své bývalé partnerce koupil nemovitost za necelých 85 miliónů korun.

Vanessa Paradis & Johnny Depp

25. června 2012 v 10:50 | Toxique
Rozhodla jsem se, že sem také napíši nějaký článek k Vanesse a Johnnymu, asi poslední. Jak už jste asi všichni postřehli, nedávno se po 14 letech vztahu rozešli.


Vanessa s Johnnym - Vajoliroja (20.8.2011) 2.

22. srpna 2011 v 6:57 | Toxique
Našla jsem další krásné fotky z dovolené.


Vanessa s Johnnym - Vajoliroja (20.8.2011)

21. srpna 2011 v 17:26 | Toxique

Po dlouhé době se konečně objevily nějaké nové fotky, paparazzi nachytali Vanessu s Johnnym jak si užívají dovolenou na jejich jachtě VaJoLiRoJa. Podle fotek to vypadá, že se opravdu skvěle bavili..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Johnny s Vanessou na večeři - LA 28.5.2011

30. května 2011 v 16:29 | Toxique
Vanessa byla se svým partnerem Johnnym Deppem viděna na večeři v Hollywoodu v Californii v sobotu 28. května. Pár večeřel v luxusní restauraci a hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. Restaurace a hotel Chateau Marmont se nachází v západním Hollywoodu.

Johnny s Vanessou v LA, 11.3.´11

12. března 2011 v 10:07 | Toxique
Paparazzi spatřili Vanessu s Johnnym v pátek 11. března v Los Angeles, u školy dětí.

Johnny opět dorazil na Vanessin koncert

22. února 2011 v 8:08 | Lily
18. února Vanessa pořádala předposlední koncert svého turné, a to v Los Angeles.
Na tento koncert se - stejně jako na ten v New Yorku - přišel podívat i její partner Johnny Depp.

imagebam.com
johnny depp at vanessa´s concert

Johnny Depp - Standing Ovation pro Vanessu

19. února 2011 v 18:52 | Toxique
Jak probíhal Vanessin velkolepý koncert v New Yorku?

Koncert se konal ve středu 16. února v newyorské Town Hall. Publikum bylo plné i fanoušků z Francie. Na svou partnerku se přišel podívat i Johnny Depp, který s ní žije 12 let a mají spolu dvě děti. Už dříve prohlásil, že její zpěv miluje. Seděl v první řadě na balkoně a upřeně ji sledoval po celou dobu tohoto dvouhodinového koncertu. Vanessa zpívala převážně ve francouzštině, Johnnymu věnovala písneň "Love and Fire" (Láska a Oheň) a zazpívala mimojiné své krásné ženské ztvárnění písně "Hallelujah" od Jeffa Buckleyho.

Vanessa Paradis na závěr poděkovala svým fanouškům. Na konci show se Johnny Depp připojil k nadšenému davu, bouřlivé ovace a standing ovation trvalo několik minut. Pár opustil společně radnici, nastoupili do auta a s úsměvem mávali fanouškům...


Další článek o koncertě:

Poised and whispery, Vanessa Paradis played her New York City debut as a headliner at Town Hall on Wednesday night. In France, Ms. Paradis has been a pop star since she was 14, when her single "Joe le Taxi" was a No. 1 hit in 1987, and where she won the Victoires de la Musique award, the equivalent of a Grammy, for album of the year with her 2007 album "Divinidylle" (Barclay). Outside Europe, she is better known as an actress and model, but she has begun a world tour with her band, coinciding with the American release of her compilation "Best Of" (Decca).

Ms. Paradis's music - drawing on songwriters like Serge Gainsburg - is the epitome of a certain very French kind of pop: breathy, genteel, sometimes poetic musings on the nature of love, with a fondness for retro production styles. Her repertory hints at bossa nova, Sade and Joni Mitchell as well as chanson and French ye-ye rock. She keeps her voice clear and small; she's no belter. And for this concert, her music was shrewdly delicate: not quite unplugged, but relying on acoustic guitars, a string quartet and drumming that was more likely to use brushes than sticks.
It was not the overbearing arrival of a visiting superstar but an approachable introduction, even for an audience that was full of enthusiastic French and American fans. "Does anybody want to sing?" she asked modestly in "Chet Baker," calling for a chorus of oohs (which conveniently needed no translation). The music was nicely scaled to a medium-size theater like Town Hall and the Orpheum in Los Angeles, where Ms. Paradis appears on Friday. Her set was substantially similar to her 2010 live album, "Une Nuit à Versailles" (Barclay), with her songs rearranged for quieter instruments. For "Joe le Taxi," originally a pop cha-cha cushioned with 1980s-era electric keyboards, Ms. Paradis plinked an African thumb piano instead.
As actress and model, Ms. Paradis calculated her poses and wardrobe. She perched on a stool, neatly birdlike with one leg bent; she tossed her long hair in some songs, smoothly shimmied her hips in others. She was willowy in (designer) jeans, boots and a shimmery top during the set and a gauzy dress for encores (and twirls). For "La Vague à L'âme," Ms. Paradis's keyboardist and music director, Albin de la Simone, unrolled a portable keyboard, and he and Ms. Paradis sat facing each other and took turns poking bell tones from it.
Understatement suits Ms. Paradis. The set's only misstep was Leonard Cohen's "Hallelujah," a song that needs more turbulence than her girlish voice can summon. But most of the concert was a feat of ethereal elegance, pop that knew just where its limits stood.

Vanessa s Johnnym - Town Hall, NY 17.2.´11

17. února 2011 v 19:31 | Toxique
Dne 17. února se v New Yorku v Town Hall konal Vanessin koncert v rámci jejího akustického turné.
Na tento koncert se přišel podívat její partner Johnny Depp, pravděpodobně i s dětmi.
Paparazzi zastihli Vanessu s Johnnyho při odchodu.
O dva dny později, 18. února, bude Vanessa koncertovat v Los Angeles.

Image Image Image Image
 
 

Reklama

WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012