- - - - Work: Music

Love Song

17. srpna 2014 v 10:55 | Toxique
Někdy před rokem Vanessa vydala desku Love Songs. Toto je první singl, Love Song. Když jsem ho slyšela poprvé okamžitě jsem se do něj zamilovala, je úžasný a takový jiný, než jsme u ní zvyklí. Tehdy jsem ale na blogu nebyla a ani jsem neplánovala, že se vrátím, tak se zpožděním ho sem dávám:)


French music festival (July 2014)

10. srpna 2014 v 11:30 | Toxique
Vanessa vystupuje dál, v červenci vystoupila na francouzském hudebním festivalu. Opět ji doprovází její přítel Benjamin Biolay. Vypadala tady skvěle, ty vlasy jí takhle moc sluší a je dobře oblečená:)

All smiles: Vanessa Paradis flashes her grin to the thousands of revellers as she performs at the 23rd Vieilles Charrues Music Festival in Belfort, France

Love Song Tour *2 (29.6.2014)

9. července 2014 v 17:49 | Toxique
Vanessa je na tour se svým přítelem Biolajem. Tady je moc krásná:)


Love Song Tour *1 (červen 2014)

9. července 2014 v 17:46 | Toxique

Les Victoires de La Musique 2014

23. dubna 2014 v 21:12 | Toxique
Vanessa vystupovala na známých francouzských hudebních cenách Les Victoires de La Musique a také si odnesla cenu:) Myslím se jí to podařilo po několika letech. Jsou to úplně krásné fotky. Na druhé fotce je s ní hudebník a skladatel Benjamin Biolay, údajně její současný partner.

Vanessa Paradis - Les Victoires de La Musique 2014 - Show

Koncert - Casino de Paris (listopad 2013)

20. dubna 2014 v 19:38 | Toxique
Vanessa vystupovala v Casinu de Paris. Vypadala tu skvěle:) Přišla se na ni podívat i rodina, rodiče, sestra a děti.


Nová spolupráce s Matthieem Chedidem + koncert?

3. října 2012 v 18:30 | Toxique
Kromě toho, že Vanessa momentálně pracuje na své desce, tak bude také host na nové desce zpěváka Matthiea Chedida.

Vanessa Paradis Les piles M

Matthieu je nejen francouzský zpěvák, hudebník a skladatel, ale také Vanessin dlouholetý přítel. Spolupracovali spolu na několika Vanessiných deskách, byl členem její kapely a také spolu natočili film Příšera v Paříži a nazpívali soundtrack. Tentokrát Matthieu vydává desku, na které bude i nějaká spolupráce s Vanessou. Dnes se objevil obal desky:

[image]

Deska se bude jmenovat "Îl" a vyjde 12. listopadu. Kromě toho, Chedid tuto desku představí na koncertě 12. října v Rey Theatre v Los Angeles. Očekává se, že by s ním měla vystoupit i Vanessa, ale u ní člověk nikdy neví. Je ale možné, že natočí třeba další společný videoklip, jako byl např. La Seine. Každopádně se můžeme těšit na nové songy, jak od Vanessy z její připravované desky, tak jejich společný:-).

Nahrávání nového alba - ve studiu

14. července 2012 v 18:00 | Toxique
Jak jsem psala nedávno, Vanessa začala nahrávat nové album. Tohle je první fotka z nahrávacího studia.

Aznavour Special (3.5.2001)

12. dubna 2012 v 18:41 | Toxique
Dávám sem ještě jedny krásné starší fotky, které jsem na blogu ještě neměla. Jinak omlouvám se všem SB, ale teďka vůbec nestíhám obíhat:( Za měsíc maturuju, proto musím mít do příštího týdne všechny známky uzavřený, takže teď nemám čas na nic než na školu, každopádně potom budu mít volněji takž nejpozději koncem příštího týdne to všechno doženu, nezlobte se..:) Jinak tady vypadala Vanessa opravdu nádherně, vystoupila na koncertu francouzského zpěváka Charlese Aznavoura. Snad se brzo objeví zase nové fotky..


Vanessa Paradis & Lulu Gainsbourg - LIVE

12. prosince 2011 v 18:18 | Toxique
Vanessa 8. listopadu vystoupila s Lulu Gainsbourghem na koncertě v Paříži. Video se tehdy objevilo jedno, ale teď jsem našla další a je ve výborné kvalitě! Van zpívá nádherný song "Sous le soleil exactement".


Pro video klikněte na odkaz:

 
 

Reklama

WWW.VANESSACHANTALPARADIS.BLOG.CZ

COPYRIGHT © 2009 - 2012